کد خبر: ۱۱۵۶۱۰
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
فرهادی شهردار منطقه ۶ تهران به توضیحاتی در خصوص حادثه برق گرفتگی نوجوان ۱۴ ساله پرداخت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،فرهادی شهردار منطقه ۶ در مصاحبه با شبکه خبر در بیان جزئیات حادثه برق گرفتگی نوجوانی در پارک لاله تهران گفت:شب شنبه نوجوانی در حال بازی کردن به همراه پدر در پارک لاله بودند، این نوجوان برای عبور دست خود را به یکی از پایه‌های برق رسانی گرفته که به دلیل اتصالی که وجود داشته دچار برق گرفتگی می‌شود.

وی افزود:پس از چند ساعت به یکی از بیمارستان‌ها انتقال داده شد که متاسفانه پس از چند ساعت این نوجوان جان خود را از دست داد.

فرهادی با اشاره به تشکیل کمیته ای برای رسیدگی به این ماجرا گفت:این کمیته با مراجع قضایی و نیروی انتظامی هماهنگ شده و کمیته تشکیل شده تمام پرونده‌ها و پیمانکاران قبلی در حال بررسی است.

وی افزود:با این اقدامات می‌خواهیم نظر نهایی مرجع قضایی را به دست بیاوریم و صددرصد مقصرانی برای این ماجرا وجود دارد و به طور قطع برخورد جدی از سوی ما و مرجع قضایی صورت می گیرد.

شهردار منطقه ۶ با اشاره به اینکه سال‌های گذشته نیز چند مورد حادثه این چنینی رخ داده و علت آن قرار گرفتن سیم برق در آب بود، گفت:در تمام دنیا برق از آب عبور می‌کند و در تمام سیستم‌های تفریحی، نظامی و سرگرمی چنین چیزی وجود دارد.

وی افزود:در این مورد حتما نقص‌ها و کوتاهی‌های بوده که منجر به این اتفاق شده است. باید بررسی شود که چه کوتاهی‌هایی شده که این حادثه رخ داده است.
شهردار منطقه ۶ تهران در پایان با عرض تسلیت به مردم و خانواده این نوجوان گفت:از حادثه رخ داده عذر خواهی می‌کنم و انشااله دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.