کد خبر: ۱۱۵۵۴۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
مدیرعامل بنیاد احسان گفت: قریب به ۳۰ میلیارد تومان برای طبخ و توزیع غذای گرم در روز عید غدیر سرمایه گذاری شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرای فرمان امام(ره) درباره بزرگترین اطعام غدیر اظهار کرد: در روز عید غدیر ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با مشارکت و همکاری ۳ هزار هیئت و موکب اقدام به طبخ و توزیع ۵ میلیون وعده غذای گرم در مناطق محروم و آسیب دیده از کرونا کرد.

او با بیان اینکه در این بین هیئت‌های شاخص نیز حضور داشتند، گفت: این مشارکت به نحوی بود که بخشی از این وعده غذایی را ستاد اجرایی تأمین کرد.

ترکمانه افزود: ستاد اجرایی بخش عمده‌ای از بسته‌های برنج یا مواد پروتئینی از قبیل مرغ و گوشت را تأمین کرد و مابقی مواد لازم آورده هیئت بود.

مدیرعامل بنیاد احسان با بیان اینکه قریب به ۳۰ میلیارد تومان در این بخش سرمایه گذاری شد، ادامه داد: با وجود کرونا برنامه‌های فرهنگی و مذهبی هیئت فعال نبود، اما تلاش کردیم با توجه به علاقه‌ی هیئت‌ها به بحث محرومیت زدایی شناسایی نیازمندان توسط آن‌ها انجام شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.