کد خبر: ۱۱۵۵۱۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
ظرف ۲۴ ساعت؛
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از درگذشت ۱۱ بیمار مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی شفیعی در تشریح آخرین آمار از وضعیت کرونا در استان کرمان بیان داشت: در حال حاضر تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان ۳۷۱ نفر می‌باشد.

وی به تفکیک موارد مثبت بستری در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی استان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان ۲۳۲ نفر، حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ۲۸ نفر، حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ۵۸ نفر، حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم ۲۹ نفر و در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان ۲۴ نفر بستری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ابتدای شیوع اپیدمی کرونا در استان تاکنون تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا ۴ هزار و ۶۹۰ مورد به ثبت رسیده است.

شفیعی تصریح کرد: طی ۲۴ ساعده گذشته ۶۶ مورد جدید بستری در استان داشتیم که ۴۰ مورد آن مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱ مورد حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۹ مورد حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و ۶ مورد حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۵۳۱ نفر جان خود را در اثر ابتلاء به کرونا از دست داده‌اند یادآور شد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ نفر در استان به دلیل ابتلاء به کووید ۱۹ جان باخته‌اند که شامل هفت فوتی از شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کرمان، سه نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و یک نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.