کد خبر: ۱۱۵۴۸۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
با اکثریت آرا تصویب شد
اعضای شورای شهر تهران پیشنهاد استفاده از ظرفیت‌های تشکل‌های مردم‌ نهاد از سوی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران را تصویب کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید آرش حسینی میلانی عضو شورای شهر تهران در دویست و بیست و نهمین جلسه علنی شورای شهر تهران در دفاع از پیشنهاد استفاده از ظرفیت‌های تشکل‌های مردم‌ نهاد از سوی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در اصلاح اساسنامه این شرکت، اظهار کرد: تشکل‌های مردم نهاد در حوزه‌های مختلف در سطح شهر فعالیت می‌کنند و با پوشش دهی گروه‌ها و اقشار مختلف از آن‌ها حمایت می‌کنند.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حضور تشکل‌های مردم‌ نهاد ظرفیت مشارکت مردمی در اداره شهر را افزایش می‌دهد، گفت: همراهی، مشارکت و همکاری تشکل‌های مردم‌ نهاد، مشارکت و فعالیت گروه‌ها و تشکل‌های تخصصی را نفی نمی‌کند.

او تصریح کرد: اگر فعالیتی در حوزه خدماتی در سطح شهر توسط تشکل‌های مردم‌ نهاد رخ دهد، در چارچوب مسئولیت اجتماعی آن‌ها است و به هیچ وجه موضوع نفع داشتن مطرح نیست.

عضو شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه اگر این نهاد‌ها ارزش افزوده‌ای هم ایجاد کنند، از آن برای انجام مأموریت‌های خود استفاده می‌شود، گفت: تشکل‌های مردم‌ نهاد فراگیر هستند و گروه‌های بیشتری از مردم را شامل می‌شوند.

در نهایت این پیشنهاد میلانی با اکثریت آرای اعضای شورای شهر تهران، به تصویب رسید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.