کد خبر: ۱۱۵۴۲۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: قرارداد ۶ پل به ارزش ۱۴ میلیارد تومان طی ۲ سال آینده با مجموعه‌های بسیج سازندگی، بنیاد علوی و بنیاد برکت منعقد شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن شهامت اظهار کرد: در شرایطی که به علت کرونا و تحریم‌ها از نظر اقتصادی وضعیت خاصی بر کشور حاکم شده، نقش خبرنگار بسیار برجسته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی ادامه داد: خبرنگاران نقش مهمی در سیاست گذاری ها و هدایت تصمیم‌های مسئولان دارند.

وی در ادامه با اشاره به شرح وظایف راهداری افزود: این مجموعه ارتباط زیادی با مردم دارد زیرا تحرک و جابجایی مردم به این حوزه مربوط است.

شهامت با اشاره به وجود ۶ هزار کیلومتر جاده خاکی و آسفالت در خراسان شمالی گفت: حدود ۴ هزار کیلومتر جاده آسفالت در استان داریم اما از نظر راه روستایی حدود ۲۰۰ کیلومتر از میانگین کشوری عقب هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی تصریح کرد: خراسان شمالی به لحاظ ترافیکی دو مسیر شریانی مهم دارد که بیشترین بهره برداران از این جاده، از خارج استان هستند که برای سفر به مشهد مقدس می‌روند.

وی با اشاره به نواقص موجود در راه‌های روستایی خراسان شمالی افزود: ارتقا این راه‌ها هزینه‌های زیادی دارد.

شهامت بیان داشت: بناست ۲۲ پل روستایی در استان احداث شود که قرارداد ۶ پل به ارزش ۱۴ میلیارد تومان طی ۲ سال آینده با مجموعه‌های بسیج سازندگی، بنیاد علوی و بنیاد برکت منعقد شده است.

این مسئول در انتها گفت: سامانه ۱۴۱ به عنوان ارتباط مجموعه با مردم شکل گرفته است که ماهانه ۶ هزار تماس دریافت می‌کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.