کد خبر: ۱۱۵۴۱۹
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام خبر داد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از کاهش ۶۷ درصدی تصادفات فوتی درون شهری در ایلام در سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ ابوالفضل کهزادی در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک روز خبرنگار و قدردانی از زحمات اهل رسانه اظهار کرد: بلاشک اهل رسانه در کاهش ۶۷ درصدی تصادفات فوتی درون شهری استان سهم بسزایی دارند.

وی افزود: امروزه رسانه‌ها با اعلام به موقع هشدارهای ترافیکی و القاء رفتارهای درست در جامعه، نقش بسیار قدرتمندی در رفتار سازی، فرهنگ سازی و کنترل اجتماعی دارند.

وی با بیان که مسئله ترافیک و اخبار مربوط به تصادفات هرگز برای رسانه‌ها در اولویت چندم نبوده از سرعت عمل اصحاب رسانه در انعکاس به موقع اخبار و رویدادهای ترافیکی و حوادث به منظور تاثیرپذیری شهروندان قدردانی کرد.

کهزادی در ادامه به تعامل بسیار خوب و گسترده پلیس راهور با اهالی رسانه در استان اشاره کرد و افزود: قطعاً این همدلی و همراهی پلیس و رسانه می‌تواند به نفع مردم و موفقیت پلیس در ماموریت سازمانی منجر شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.