کد خبر: ۱۱۵۴۱۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵
آخرین وضعیت آب‌وهوا؛
نگاهی به نقشه‌ها و سامانه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که وضعیت هوای امروز استان صاف تا نیمه ابری در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش‌بینی شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نگاهی به نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که پیش بینی وضعیت جوی امروز شنبه صاف تا نیمه ابری در بعضی ساعات وزش باد شدید است و به خصوص در دامغان و شاهرود طی ساعات آتی وزش تندباد را مشاهده خواهیم کرد.

روز گذشته سرعت تند باد در شاهرود به بیش از ۳۰ و در دامغان به بیش از ۵۰ کیلومتر بر ساعت رسید. به نظر می‌رسد این تندبادها امروز هم در سطح استان سمنان و به خصوص شهرهای شمالی وجود داشته باشد.

پیش بینی وضعیت هوا در سمنان آسمان صاف تا نیمه ابری در بعضی ساعات وزش باد شدید است دمای هوا ۲۷ درجه است و بیشینه و کمینه دمای هوا برای امروز ۳۴ و ۲۴ درجه بالای صفر گزارش شده است در شاهرود نیز آسمان صاف است و احتمال وزش باد شدید پیش بینی می‌شود دمای هوا ۱۸ درجه بالای صفر است و بیشینه و کمینه دمای هوا برای امروز شنبه ۲۸ و ۱۹ درجه بالای صفر گزارش می‌شود.

دامغانی‌ها صبح عید غدیر را با دمای هوای ۲۲ درجه بالای صفر آغاز کردند بیشینه و کمینه دمای هوا برای دیار صد دروازه ۳۱ و ۲۱ درجه بالای صفر است و در صورت بروز تند باد برای امروز نیز پیش بینی می‌شود وزش باد شدید با سرعت ۳۰ کیلومتر بر ساعت در این شهرستان رخ دهد.

دماسنج‌ها در میامی روی عدد ۲۰ ایستاده‌اند برای این شهرستان هم جوی پایدار اما همراه با وزش شدید باد پیش بینی شده است بیشینه و کمینه دمای هوا برای امروز ۳۰و ۲۰ و برای فردا ۳۱ و ۲۱ درجه بالای صفر خواهد بود. برای بخش رضوان کالپوش نیز وزش باد ۲۸ کیلومتر بر ساعت پیش بینی شده است.

گرمسار صبح امروز را با دمای ۲۲ درجه بالای صفر آغاز کرده اما به مرور بر میزان گرما افزوده خواهد شد بیشینه و کمینه دمای هوای این شهرستان غرب نشین ۳۸ و ۲۴ درجه بالای صفر است شرایطی که مشابه آن در ایوان کی نیز رخ داده و بیشینه و کمینه دمای هوای این شهرستان نیز ۳۵ و ۲۵ درجه بالای صفر گزارش می‌شود.

در مجموع باید گفت جو استان سمنان پایدار است و تنها پدید قابل ذکر وزش باد نسبتاً شدید به خصوص در شاهرود و دامغان و میامی محسوب می‌شود. همچنین در روزهای آتی دمای هوای شهرهای استان تغییر محسوسی نمی‌کند.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، اب و هوا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.