کد خبر: ۱۱۵۴۰۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
وزیر راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به طرح ابرار گفت: در نظر داریم تا پایان دولت سه هزار و پانصد کیلومتر راه روستایی دیگر را آسفالت نماییم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد اسلامی در افتتاح و بهره‌برداری از قطعه سوم باند دوم محور نائین - انارک - خور - طبس در ادامه افزود: در این طرح از مرداد سال گذشته تا کنون نزدیک به دو هزار و ۴۵۰ کیلومتر راه روستایی آسفالت و به راه‌های کشور اضافه شده است.

وی در بخش دیگر سخنان خود به آزادراه‌های موجود در کشور نیز اشاره داشت و گفت: در حال حاضر دو هزار و ۴۰۰ کیلومتر آزادراه در کشور موجود است که این میزان تا پایان دولت روحانی افزایش خواهد داشت.

اسلامی تصریح کرد: در این زمان ۵۱۸ کیلومتر دیگر به آزاد راه‌های کشور افزوده خواهد شد.

وی همچنین به نقش مهم احداث بزرگراه‌ها در کشور نیز اشاره داشت و بیان کرد: در حال حاضر به طور متوسط سالانه نزدیک به ۸۰ کیلومتر به بزرگراه‌های کشور افزوده می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی افزود: اکنون نیز ۴۰ کیلومتر از جاده کریدور نائین به طبس افتتاح گردید.

اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به توسعه ریلی کشور نیز اشاره کرد گفت: راه‌آهن محور سوم توسعه زیرساخت‌های حمل و نقلی در کشور است که در این خصوص نیز برنامه‌های لازم تدبیر شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرسازی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.