کد خبر: ۱۱۵۴۰۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
فرمانده انتظامی شهرستان بدره تشریح کرد؛
فرمانده انتظامی شهرستان بدره گفت:متاسفانه در اثر سقوط بار جرثقیل در سد سیمره و برخورد با دونفر از پرسنل زحمت کش این مجموعه منجر به فوت آنها شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ امیر بازیار در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی تماس تلفنی با مرکز ۱۱۰ مبنی بر سقوط از ارتفاع در سد سیمره و فوت دو نفر کارگر، بلافاصله اکیپی از مامورین این فرماندهی به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی بدره ادامه داد: طی بررسی‌های به عمل آمده از شاهدین در محل، مشخص شد هنگامی که کارگران نصاب دریچه‌های سرریز سد در حالی نصب قطعات بدنه سد بوده که در این هنگام جرثقیل موجود در محل که کار انتقال قطعه‌های بزرگ را به بدنه داشته ناگهان کابل جرثقیل پاره شده و نهایتاً بارجرثقیل از ارتفاع سقوط و پس از برخورد با دو نفر از کارگران منجر به فوت این زحمت کشان شده است.

سرهنگ بازیار تصریح کرد: بلافاصله پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و با دستور قضایی افراد مقصر در محل به مرجع قضایی معرفی و اجساد نیز با کمک دستگاه‌های امدادی از محل خارج و به پزشکی قانونی انتقال شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.