کد خبر: ۱۱۵۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان:
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: سهم کمیته امداد در این استان از اعتبارات مصوب اشتغال‌زایی در سال جاری نزدیک به ۱۲۷ میلیارد تومان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هدایت صفری افزود: بر اساس برنامه ریزی ها قرار است بیش از سه هزار و ۹۰۰ فرصت شغلی جدید برای مددجویان تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند از این محل ایجاد شود.

وی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت راهبران شغلی، کاریابی، کارآفرینان حرفه ای، خیرین کارآفرین و جهادگران کارآفرین از رویکردهای مهم این نهاد در حوزه اشتغالزایی برای جامعه هدف است،تصریح کرد: تلاش می کنیم با بهره گیری از ظرفیت های موجود استان در حوزه اشتغالزایی زمینه ایجاد فضای کسب و کار و درآمدزایی خانواده های تحت حمایت را فراهم کرده تا از این طریق مسیر توانمندسازی و استقلال اقتصادی جامعه هدف هموار شود.

صفری همچنین یکی از راهکارهای مهم مردمی کردن فعالیت های کمیته امداد را ایجاد و توسعه مراکز نیکوکاری عنوان کرد و افزود: به منظور جاری کردن فضای سبقت در خیرات در جامعه، پای کارآوردن مردم به صحنه کارگزاری خدمت به نیازمندان و ساماندهی و تبدیل فعالیت های جزیره ای به کارکردهای زنجیره ای و اثربخش در حوزه محرومیت زدایی مراکز نیکوکاری با ساختار و مدیریت مردمی ایجاد می شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان  از فعالیت ۱۰۷ مرکز نیکوکاری در  این استان خبر داد و گفت: جنس کار مراکز نیکوکاری داوطلبانه بوده و بر اساس برنامه ریزی انجام شده و سیاست های توسعه ای کمیته امداد استان در این بخش تعداد مراکز نیکوکاری فعال  این استان تا پایان سال جاری به بیش از ۱۲۶ مورد می رسد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.