کد خبر: ۱۱۵۳۹۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۳
مسابقات جایزه بزرگ دو و میدانی به دلیل حضور ورزشکاران در کنکور سراسری به تعویق افتاد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رقابت‌های جایزه بزرگ دو و میدانی که قرار بود طی روز‌های ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه مصادف با آزمون کنکور در ۲ بخش بانوان و آقایان برگزار شود به علت حضور تعداد زیادی از ورزشکاران در کنکور به تعویق افتاد.  

فدراسیون دو و میدانی روز‌های ۳ و ۴ شهریور ماه را به عنوان زمان‌های جدید برگزاری رقابت‌های جایزه بزرگ اعلام کرد تا ورزشکاران بدون مشکلی در این مسابقات شرکت کنند.  

طبق مصوبه شورای فنی فدراسیون  دو و میدانی ۳ نفر برتر هر ماده مجوز حضور در مسابقات جایزه بزرگ را دریافت کردند و علاوه بر این نفرات چهارم تا دهم هر ماده با معرفی نامه و هزینه شخصی می‌توانند در این رقابت‌ها شرکت کنند.  

علاوه بر این جایزه ثبت رکورد ملی مبلغ ۲ میلیون تومان است و ورزشکارانی که بتوانند رکورد ملی را ارتقاء بدهند مبلغ ۶ میلیون تومان دریافت می‌کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.