کد خبر: ۱۱۵۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
مهندس فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ضمن تبریک روز خبرنگار گفت:هفدهم مرداد فرصت مغتنمی برای بزرگداشت روز حق جویی و پاسداشت قلم انسان های آزاده ای است که برای دستیابی به حقیقت و تولید و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،هفدهم مرداد فرصت مغتنمی برای بزرگداشت روز  حق جویی و پاسداشت قلم انسان های آزاده ای است که برای دستیابی به حقیقت و تولید و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند و بدون هیچ چشم داشتی، آگاهي بخشي به جامعه را رسالت خويش قرار داده اند ودر راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و به تصویر كشيدن عینی از واقعیت اهتمام ورزیده اند.

اما اين نكته رانبايد فراموش كرد كه برای مقابله با دشواری‌ها و مخاطرات کشور گاهی رزمندگان پیشگام در خط مقدم مبارزه هستند و گاهی پزشکان و پرستاران، ازخودگذشتگی می‌کنند اما در زمانی که تمام این مشکلات پیش می‌آید خبرنگاران و اصحاب رسانه در میدان حاضر هستند و به وظایفشان عمل می‌کنند، وظیفه آنها نشان دادن خطرات و فعالیت های دیگران است.

با شیوع ویروس کرونا خبرنگاران تلاش زیادی دارند تا مصوبات نهادهای مسئول را برای پیشگیری از ویروس کرونا به مردم اطلاع رساني كنند و با تهيه گزارش هاي متنوع در خصوص فعاليت هاي سازمان ها و شركت هاي مختلف كشور به خصوص خدمات همكارانم درشركت بهره برداري متروي تهران  تلاش مي كنند تا از حجم این بحران و پیامدهای آن بکاهند.

با گراميداشت ياد شهيد صارمي روز خبرنگار را به تمامي فعالان اين عرصه خصوصا خبرنگاران حوزه اجتماعي و شهري تبریک عرض كرده؛ از تلاش های اين عزيزان در زمینه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه تقدیر و قدرداني می نمایم.امید است در سایه الطاف خداوند منان سلامت و تندرست باشيد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.