کد خبر: ۱۱۵۳۶۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
با هدف تسهیل در عبور و مرور شهروندان انجام شد؛
شهردار منطقه 10 مشهد گفت: با احداث کندراه بزرگراه آزادی و تعریض پل بتنی کال زرکش و ساماندهی ورودی روستای باغون آباد، عبور و مرور شهروندان تسهیل می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد حافظ با بیان این خبر، اظهار کرد: این پروژه به طول 1450 متر و عرض 10، در حدفاصل آزادی 133 تا 141، به بهره برداری رسیده است.
وی با بیان اینکه اعتبار این پروژه بیش از 40 میلیارد ریال است، افزود: به منظور تعریض پل بتنی کال زرکش اقداماتی از جمله آرماتور بندی، قالب بندی و بتن ریزی انجام گردیده و در راستای احداث کندراه آزادی نیز اقداماتی مانند زیرسازی، آسفالت، جدول گذاری و نصب علائم ترافیکی در این محدوده اجرایی شد.
شهردار منطقه ده مشهد تصریح کرد: اجرای این پروژه ها موجب کاهش خطر و افزایش ایمنی عبور و مرور برای شهروندان شده و از تردد خودروهای سواری از داخل کال زرکش که مسیر سیلابی بوده و خطرات بسیار زیادی را به همراه دارد، جلوگیری می کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.