کد خبر: ۱۱۵۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
مدیر روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان خبر داد
مدیر روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان از تزریق ۸۰ اتوبوس جدید به ناوگان فرسوده اتوبوسرانی اصفهان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا دافعیان اظهار داشت: شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان با بیش از ۱۵۰۰ نفر پرسنل و بالغ بر دو و ۲۰۰ کیلومتر طول شبکه خطوط اکنون به عنوان مهمترین سامانه حمل و نقل عمومی وظیفه جابجایی حدود ۶۰۰ هزار نفر مسافر در روز را به وسیله ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس بر عهده دارد.

وی افزود: متوسط جابجایی مسافر روزانه ۵۲۰ هزار نفر در روز بود که با شیوع کرونا به نصف تقلیل یافته است.

مدیر روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان تعداد اتوبوس‌های فعال در شرایط بیماری کرونا را ۷۵۰ اتوبوس معرفی کرد و افزود: متوسط عمر ناوگان اتوبوسرانی در کلان شهر اصفهان و حومه ۹.۷ سال است.

وی با اعلام خبر افزوده شدن ۸۰ اتوبوس در ۹۹ خطوط اتوبوسرانی کلان شهر اصفهان تصریح کرد: با اضافه شدن ۸۰ دستگاه اتوبوس جدید، عمر ناوگان از ۱۰ سال به ۹.۷ درصد در سال می‌رسد.

دافعیان بیان داشت: این ۸۰ اتوبوس به همه نواحی خطوط شهر تزریق شده و جایگزین ناوگان فرسوده و قدیمی خواهند شد.

وی با اعلام اینکه ۶۰ درصد ناوگان اتوبوسرانی در حال حاضر فرسوده است، اظهار داشت: در سال جاری تعداد ۷۰۰ دستگاه اتوبوس با مجوز و تفاهم نامه سازمان مدیریت با شهردار اصفهان بازسازی خواهند شد.

مدیر روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان بیان داشت: اتوبوس‌ها توسط شرکت‌های پیشرو دیزل، زرین خودرو، ایران خودرو، شهاب خودرو، شرکت اسنا و غیره بازسازی می‌شوند.

وی اضافه کرد: خرید ۸۰ دستگاه اتوبوس اسکانیا ۱۲ متری از شرکت عقاب افشان، یور و۴ با فیلتر جاذب ذرات معلق و دوده و کاهنده گاز سمی NOX(اکسید نیتروژن)، با هزینه‌ای بالغ بر ۲۲۵ میلیارد تومان انجام شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.