کد خبر: ۱۱۵۳۵۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵
معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبرداد
معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: اعتبار لحاظ شده برای احداث سالن ورزشی شهدای تاکسیران دو میلیارد تومان بوده که در طی سال به این رقم تا دو برابر اضافه خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن نوری در رابطه با بهره برداری از سالن ورزشی شهدای تاکسیران در بولوار توس، اظهار کرد: فعالیت های عمرانی این پروژه به اتمام رسیده و در حال حاضر به دنبال خرید تجهیزات لازم برای این مجموعه هستیم.

وی افزود: با توجه به اینکه در منطقه توس متقاضی زیادی برای بهره برداری و استفاده از این سالن وجود دارد، ضرورت بر آن بوده که این سالن بهره برداری شود.

معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد تاکید کرد: پس از اتمام خریداری تجهیزات لازم و نصب آن این سالن در روزهای آینده بهره داری خواهد شد.

نوری تصریح کرد: با توجه به شرایط ویژه ای که در شهر مشهد به دلیل اوج گیری موج دوم ویروس کرونا، فعالیت این سالن منوط به دستور اداره کل ورزش و جوانان استان خواهد بود.

وی با بیان اینکه اعتبار لحاظ شده برای این پروژه دو میلیارد تومان بوده، خاطرنشان کرد: در طی سال به این رقم تا دو برابر اضافه خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.