کد خبر: ۱۱۵۳۲۵
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
مدیر آبفای منطقه کرج مرکزی خبر داد
مدیر آبفای منطقه کرج مرکزی از رفع مشکل افت فشار در برخی نواحی شهرستان کرج خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، افشین میر با اشاره به اینکه در مناطق مرتفع شهر از جمله محدوده کوهپایه، حسن آباد و همچنین محدوده‌های شهرک بنفشه و ایثار در شرایط پیک مصرف فصل گرما با افت فشار آب مواجه می‌شدیم، گفت: امور آبفای کرج مرکزی با اجرای عملیات لوله گذاری به طول ۴۰۰ متر و به قطر ۲۵۰ میلی متر از جنس چدن داکتیل در بلوار تربیت در محدوده حسن آباد و انجام عملیات سه راه گیری و نصب شیرآلات مورد نیاز در محدوده شهرک بنفشه و ایثار نسبت به تأمین شرایط پایدار توزیع آب و حل مشکل کم آبی بیش از ۱۰۰۰۰ نفر از شهروندان ساکن مناطق فوق اقدام کرده است.

وی گفت: با هدف بهبود روند توزیع در شبکه توزیع آب و حل مشکلات ناشی از افت فشار آب، در مناطق کوهپایه حسن آباد و شهرک بنفشه و ایثار کرج عملیات اجرایی لوله گذاری و اصلاح بخش‌هایی از شبکه توزیع در دستور کار قرار گرفت.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، فشار اب
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.