کد خبر: ۱۱۵۳۱۹
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
در راستای تسهیل دسترسی مناسب به شهروندان صورت گرفت؛
مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد از استقرار 6 جایگاه موقت فروش و توزیع ماسک های پارچه ای، دستکش و مواد ضدعفونی کننده در سطح شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسعود رضوی با بیان این خبر اظهار کرد: با توجه به تشدید وضعیت کرونا و دستورالعمل های ابلاغی ستاد کرونا مبنی بر الزام استفاده شهروندان از ماسک در اماکن عموی و سرپوشیده به جهت حفظ سلامتی شهروندان و تسهیل دسترسی آسان و مناسب در نقاط مختلف و پرتردد منتخب شهر جایگاه های موقت فروش ماسک پارچه ای و دستکش مستقر شده است.
وی افزود: از آنجا که رعایت بهداشت و سلامت شهروندی مورد توجه اکید شهرداری مشهد است، علاوه بر جایگاه های فروش ماسک و دستکش در فروشگاه های «شهرما» و بازارهای میوه و تره بار در 6 نقطه از مکان های پرتردد شهری نیز از جمله بازارکتاب، نبش بولوار معلم دو، چهارراه مخابرات، کوهسنگی(میدان شریعتی)، شریعتی 58 و مجموعه کوه پارک جایگاه موقت عرضه و فروش این محصولات جانمایی شده است.
مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد بیان کرد: در راستای حمایت از تولیدات داخلی و کسب و کارهای خرد، ماسک های پارچه ای قابل شست و شو در این جایگاه ها با قیمت مناسب به فروش می رسد که امیدواریم بتوانیم با در دسترس قراردادن این محصولات جهت استفاده شهروندان عزیز شاهد کاهش و ریشه کنی ویروس کرونا باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.