کد خبر: ۱۱۵۲۷۷
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
نایب رئیس شورای شهر مشهد خبر داد
نایب رئیس شورای شهر مشهد گفت: باغ‌موزه دفاع مقدس در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا موحدی زاده ظهر در جلسه علنی شورای اسلامی مشهد با اشاره به اینکه طی سه سال گذشته بیش از ۷۰۰ مصوبه به تصویب رسیده، گفت: از این تعداد ۵۳۴ مورد لوایح شهرداری و ۱۱۳ مورد نیز طرح‌های نمایندگان مردم در شورا بوده است.

نایب رئیس شورای شهر مشهد اظهار کرد: در این مدت رقمی معادل ۴ هزار و ۵۰ میلیارد تومان تهاتر را عملیاتی کردیم و بدهی خود را به بانک‌ها صفر کردیم، از طرف دیگر بیش از ۵ هزار میلیارد تومان از مطالبات بر زمین مانده شهرداری را برای توسعه شهر بازگرداندیم.

موحدی‌زاده بیان با اشاره به بهره‌برداری از باغ موزه دفاع مقدس در سال آینده بیان کرد: احداث باغ کتاب مشهد و شهر دوستدار کودک، تهیه ۶۰ واگن باقی‌مانده قطار شهری و بازچرخانی آب خاکستری نیز برخی از مصوبات مهم این دوره بوده است.

وی افزود: به کارگیری بانوان آتش نشان، کمک ده‌ها میلیارد تومانی مستقیم و غیر مستقیم شهرداری در حوزه کرونا مصوبه مبارزه با فساد و سوت زنی از دیگر مصوبات مهم ماست. علاوه بر این سال ۹۹ نیز در حمایت از پیشگیری از شیوع کرونا ده‌ها میلیارد تومان مستقیم و غیرمستقیم هزینه کردیم.

موحدی زاده با اشاره به ۱۷ مرداد و روز خبرنگار گفت: رسالت خبرنگار آگاهی بخشی اطلاع رسانی انتقاد و شفاف سازی و انعکاس صدای مردم است.

وی با اشاره به سالروز صدور فرمان مشروطیت، حاکم شدن روحیه محافظه‌کاری در بین نمایندگان، وابستگی برخی از آنها به قدرت‌های بیگانه و نفوذ در عرصه تصمیم‌گیری را یکی از شاخص‌ترین علل ناکام ماندن انقلاب مشروطه دانست.

نایب رئیس شورای شهر مشهد تاکید کرد: امیدواریم در قالب منشور حقوق شهرنشینی بتوانیم حق آزادی، حیات، کرامت، مساوات، مالکیت و اعتراض و شادی و نشاط را نهادینه کنیم و آن را توسعه دهیم و با مصوبات دقیق‌تر پیاده‌سازی کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخاب هیئت رئیسه فراکسیون مدیریت شهری مجلس + تصویر

انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون شوراها، مدیریت شهری و روستایی با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.