کد خبر: ۱۱۵۱۸۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: بر اساس مصوبه میراث فرهنگی همه پل‌های عابر پیاده خیابان آزادی جمع می‌شوند و عابران پیاده باید از زیرگذر استاد معین عبور کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به جمع آوری پل گیشا به خاطر احداث زیرگذر گفت: از ابتدا هیچ قطعیتی برای اینکه پل گیشا در محل اول خود نصب شود، نبود و از آنجایی که پیشنهادات طرح شده به لحاظ فنی مناسب نبود، تصمیم گرفته شد که این پل در سایر نقاط تهران که نیازمند نصب پل است، قرار گیرد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به رویکرد مدیریت شهری جدید مبنی بر انسان محور بودن شهر گفت: انسان محوری به این معنی نیست که هیچ کاری برای خودرو‌ها نکنیم، به این معناست که شهر فقط برای خودرو نیست.

او در ادامه گریزی هم به زیرگذر استاد معین زد و گفت: با توجه به مصوبه میراث فرهنگی مبنی بر لزوم جمع آوری پل‌های عابر پیاده خیابان آزادی که مانع دید آن است، به زودی پل عابر پیاده تقاطع استاد معین و آزادی جمع آوری می‌شود و بخشی از زیرگذر استاد معین به عنوان محل عبور عابران استفاده خواهد شد.

او افزود: زیرگذر گلوبندک هم تا آخر سال ۹۹ افتتاح می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

مرز نیم میلیونی قربانیان جهانی کرونا/ تشنج جدی درآمریکا

در حالیکه که همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ با سرعت در منطقه آمریکای لاتین رو به گسترش است از سوی دیگر گزارش‌های تازه حاکیست که سیر تصاعدی کرونا در ایالات متحده همچنان ادامه دارد و روز پنجشنبه آمار ابتلا به این ویروس کشنده در آمریکا به بالاترین حد خود از زمان آغاز همه‌گیری رسیده است.
کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

کووید 19 چه بلایی سر مسکن آورد؟

اگر گذری از تاثیر ویروس کرونا بر پیکره اقتصاد داشته باشیم کاملا تغییرات اقتصادی من جمله افزایش قیمت مسکن به خصوص در برخی استانها بسیار مشهود است.