کد خبر: ۱۱۵۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶
مدیر آموزش آبفای کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
مدیر روابط عمومی و آموزش آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: نصب سایبان بر روی کولرهای آبی، صرفه جویی ۴۰ درصدی در مصرف آب را محقق می کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی محمد غریبی در جمع خبرنگاران، افزود: در فصل گرما نیاز به نصب کولر به شکل محسوسی افزایش می‌یابد و یکی از چالش‌ها افزایش مصرف آب از طریق کولرهای آبی است.

وی با بیان اینکه اغلب مردم نسبت به نصب سایبان روی کولرهای آبی سهل انگاری می‌کنند، اظهار کرد: کولرهای آبی نیاز به نگهداری و سرویس دوره‌ای و رعایت استفاده از مواردی مانند نصب سایبان دارد.

غریبی افزود: مهم‌ترین اقدامات جهت کاهش مصرف انرژی و بازدهی هرچه بهتر کولرهای آبی، نصب سایبان برای کولرها است.

غریبی تصریح کرد: نصب سایبان روی کولرهای آبی به صورت جدی مد نظر مردم باشد تا از هدر رفت آب جلوگیری شود.

غریبی خاطرنشان کرد: کولرهای آبی بسته به اندازه از ۲۰ تا ۴۰ لیتر آب در ساعت مصرف می‌کنند.

مدیر آموزش آبفای استان گفت: با در نظر گرفتن میانگین مصرف به خوبی می‌توان دریافت که روزانه چند لیتر آب توسط کولرهای آبی مصرف می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه کرونا مانعی برای جابجایی مسافران نبوده و برای کنترل این بیماری باید از درب منزل اقدام شود، از پیشنهاد طرح یکپارچه سازی متروی حومه استقبال کرده و گفت: به شرط دیده شدن منابع مالی و تامین امکانات بسیار طرح مفیدی خواهد بود.
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
آخرین اخبار