کد خبر: ۱۱۵۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶
معاون فنی و اجرایی سازمان عمران شهرداری مشهد خبر داد
معاون فنی و اجرایی سازمان عمران شهرداری مشهد از قرارگیری پروژه احداث ساختمان پردیس تئاتر در مرحله پایانی عملیات خاکبرداری خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هادی معتمدی با بیان این مطلب، اظهار کرد: یکی از پروژه‌های مهمی که در دوره پنجم شورای اسلامی شهر مشهد طراحی و اجرای آن آغاز شده، احداث پردیس تئاتر مشهد است. این پروژه براساس نیاز فضای فرهنگی، هنری و ظرفیت بسیار خوب تئاتر مشهد که بدون زیرساخت ‌های لازم در این زمینه بوده در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه این پروژه به صورت سه شیفت و به صورت شبانه روزی اجرا شده تا تاخیرات پروژه جبران شود، افزود: فعالیت این پروژه در ۱۳ هزار متر زیر بنا آغاز شده و در فاز اول پروژه که شامل ساخت بلک‌ باکس با زیربنای ۶ هزار مترمربع بوده تا اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ آماده بهره برداری می شود.

معاون فنی و اجرایی سازمان عمران شهرداری مشهد تاکید کرد: اجرای پردیس تئاتر شهر مشهد توسط معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد به سازمان عمران سپرده شده و برای آن در فاز اول حدود ۶۵ میلیارد تومان اعتبار پیش ‌بینی شده که نزدیک به ۴۵ میلیارد تومان آن در بودجه امسال دیده شده است.

معتمدی خاطرنشان کرد: گفتنی است این پروژه در مراحل پایانی عملیات خاکبرداری قرار دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه کرونا مانعی برای جابجایی مسافران نبوده و برای کنترل این بیماری باید از درب منزل اقدام شود، از پیشنهاد طرح یکپارچه سازی متروی حومه استقبال کرده و گفت: به شرط دیده شدن منابع مالی و تامین امکانات بسیار طرح مفیدی خواهد بود.
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
آخرین اخبار