کد خبر: ۱۱۵۱۵۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
فرمانده انتظامی زابل از کشف ۳۳۴ برگ چک پول ۵۰۰ هزار ریالی جعلی به مبلغ ۱۶۷ میلیون ریال و دستگیری جاعل کلاهبردار حرفه ای در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ احمد ثمره حسینی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی با استفاده از اسکناس‌های جعلی به کلاهبرداری از شهروندان و کسبه این شهرستان اقدام می‌کند، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی زابل تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی نامحسوس و تلاش شبانه‌روزی موفق شدند هویت متهم را شناسایی و پس از کسب مجوز قانونی طی عملیاتی غافلگیرانه وی را در منزلش واقع درخیابان هیرمند دستگیر کنند.

ثمره حسینی با اشاره به کشف ۳۳۴ برگ چک پول جعلی در محل اختفای متهم، بیان داشت: از چک پول‌های جعلی کشف شده تعداد ۳۳۴ برگ چک پول ۵۰۰ هزار ریالی به مبلغ ۱۶۷ میلیون ریال بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل با بیان اینکه متهم ۳۵ ساله پس از بازجویی و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، بیان داشت: پلیس با افرادی که بخواهند امنیت اقتصادی جامعه و مردم را به خطر بیندازند و برای منافع غیرقانونی خود دست به هرکاری بزنند، به شدت برخورد می‌کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.