کد خبر: ۱۱۵۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
رئیس سازمان آتش‌نشانی اهواز:
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مهار آتش‌سوزی مجتمع قضایی تندگویان در خرمکوشک توسط آتش‌نشانان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابراهیم قنبری در این خصوص بیان کرد: با تماس تلفنی شهروندان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی، خبر آتش‌سوزی طبقه چهارم مجتمع قضائی تندگویان در خرمکوشک گزارش شد.

وی افزود: با اعلام این خبر مرکز فرماندهی سازمان یک دستگاه خودرو امداد نجات و ۲ دستگاه خودروی اطفای حریق را از ایستگاه ۵۵ به محل حادثه اعزام کرد.

قنبری در ادامه گفت: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه به ۲ گروه تقسیم شدند که یک گروه با ایمن‌سازی محل حادثه و استفاده از تجهیزات خاموش‌کننده مشغول مهار شعله‌های حریق شدند و گروه دیگر در عملیات تخلیه افراد حاضر در طبقات موفق شدند یک خانم را از میان دود غلیظ و شعله‌های حریق به سلامت خارج کنند.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان شعله‌های حریق را در طبقه چهارم مهار کرده و از گسترش شعله‌های حریق به سایر قسمت‌های مجتمع قضائی جلوگیری کردند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به اینکه علت حریق از سوی کارشناسان سازمان اتصال برق کولر گزارش شده است، اظهار کرد: در این عملیات یک مأمور آتش‌نشان دچار دودگرفتگی شد که به بیمارستان امام (ره) انتقال داده شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.