کد خبر: ۱۱۵۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
رئیس سازمان آتش‌نشانی اهواز:
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مهار آتش‌سوزی مجتمع قضایی تندگویان در خرمکوشک توسط آتش‌نشانان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابراهیم قنبری در این خصوص بیان کرد: با تماس تلفنی شهروندان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی، خبر آتش‌سوزی طبقه چهارم مجتمع قضائی تندگویان در خرمکوشک گزارش شد.

وی افزود: با اعلام این خبر مرکز فرماندهی سازمان یک دستگاه خودرو امداد نجات و ۲ دستگاه خودروی اطفای حریق را از ایستگاه ۵۵ به محل حادثه اعزام کرد.

قنبری در ادامه گفت: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه به ۲ گروه تقسیم شدند که یک گروه با ایمن‌سازی محل حادثه و استفاده از تجهیزات خاموش‌کننده مشغول مهار شعله‌های حریق شدند و گروه دیگر در عملیات تخلیه افراد حاضر در طبقات موفق شدند یک خانم را از میان دود غلیظ و شعله‌های حریق به سلامت خارج کنند.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان شعله‌های حریق را در طبقه چهارم مهار کرده و از گسترش شعله‌های حریق به سایر قسمت‌های مجتمع قضائی جلوگیری کردند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به اینکه علت حریق از سوی کارشناسان سازمان اتصال برق کولر گزارش شده است، اظهار کرد: در این عملیات یک مأمور آتش‌نشان دچار دودگرفتگی شد که به بیمارستان امام (ره) انتقال داده شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.