کد خبر: ۱۱۵۱۴۹
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
دبیرکل جمعیت هلال احمر خبر داد
دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: برای رسیدن به استاندارد ذخیره مواد در انبارها حدود هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم که در سال جاری ۴۰۰ میلیارد تومان تخصیص داده شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد حسن قوسیان در حاشیه مراسم تودیع و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان شمالی، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شاخص پر بودن انبارهای هلال احمر نسبت به جمعیت در حال حاضر بسیار پایین است.

دبیرکل جمعیت هلال احمر ادامه داد: برای رسیدن به استاندارد ذخیره مواد در انبارها حدود هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم که در سال جاری حدود ۴۰۰ میلیارد تومان تخصیص داده شده است.

وی با اشاره به پشت سر گذاشتن چندین حادثه از سال ۹۸ به بعد افزود: در سال گذشته وقوع حوادث پیاپی باعث شد فرصتی برای تکمیل انبارها به دست نیاید.

قوسیان در انتها گفت: با کمک‌های سعی داریم انبارها را به حالت عادی بازگردانیم که پس از این اتفاق سهمیه استان‌ها ارسال می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.