کد خبر: ۱۱۵۱۴۷
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
دادیار معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مشهد هشدارداد
دادیار معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: مجتمع ها و ساختمان های بلند مرتبه نا ایمن درصورت بی توجهی به اخطارها و اقدام نکردن برای ایمن سازی این محل ها پلمب می شوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرزاد بهشتی درنشست مشترک هم اندیشی و تبادل نظرمسئولان ارشد آتش نشانی، دادستانی و شهرداری با مالکان و مدیران بازارهای نا ایمن، ضمن تشکر از اقدامات مدیریت شهری مشهد به خاطر توجه به مقوله ایمنی افزود: متأسفانه پیشگیری و تامین ایمنی در سطح شهر مورد غفلت قرار گرفته و امیدوارم حرکتی که از سوی آتش نشانی شروع شده است، ایمن‌سازی مجتمع های تجاری و اماکن عمومی شهر را در پی داشته باشد.
وی با بیان این که تامین ایمنی، یک کار بین بخشی است اظهارکرد: ما به عنوان دستگاه قضایی از اقدامات موثر ادارات، سازمان ها و مالکان مجتمع ها برای تامین ایمنی حمایت لازم را انجام خواهیم داد، البته اگر حادثه ای در این مجموعه ها رخ دهد، مالکان و اعضای هیئت مدیره ها را نیز مسئول می دانیم.
وی با تاکید بر این که این افراد در صورت بروز حادثه در اماکن ناایمن تحت مدیریت شان باید پاسخگو باشند، هشدار داد: در صورت قصور احتمالی با تشکیل پرونده کیفری حتما برخورد قضایی مناسب با متخلفان انجام خواهد شد.
بهشتی ادامه داد: مجموعه معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آمادگی کامل برای صدور مجوز های لازم جهت برخورد با مالکان واحد های تجاری فاقد ایمنی در مجتمع ها و بازار های سطح شهر را دارد و در صورت دریافت گزارش از سوی نهاد های مسئول قطعا نسبت به پلمپ این صنوف در راستای تامین منافع عامه مردم اقدام خواهد کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.