کد خبر: ۱۱۵۱۴۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد؛
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: پیرو پیگیری های صورت گرفته با وزارت تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی بروزرسانی سایت کارا انجام شده و مشکل کد کارگاه و استان محل فعالیت تاکسیران بر طرف شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد محبی با بیان این مطلب، اظهار کرد: تاکسیرانان با مراجعه به سایت کارا و تکمیل مراحل ثبت نامی خود منتظر پیغام معرفی به بانک در صفحه شخصی خود بر روی همان سایت باشند.
وی افزود: دستگاه صادرکننده مجوز فعالیت تاکسیرانان وزارت کشور است که در قسمت مربوطه باید انتخاب شود و باقی اطلاعات خواسته شده طبق پروانه و یا کارت تاکسیران تکمیل شود.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: تاکسیرانان توجه داشته باشند؛ به دلیل عدم تعیین زمان مشخص جهت تکمیل اطلاعات دریافت وام 60 میلیون ریالی در اولین فرصت ممکن نسبت به تکمیل این اطلاعات اقدام کنند.
محبی تاکید کرد: متقاضیان جهت تکمیل اطلاعات خود صرفا از طریق رایانه شخصی و یا کافی نت اقدام نمایند و توجه داشته باشند که کلیه مراحل بعدی چگونگی دریافت این وام از طریق سایت کارا و در صفحه شخصی تاکسیرانان قابل مشاهد است .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مزایای یکپارچه سازی متروی تهران و حومه/ روزانه جابجایی 830 هزار مسافر مترو با وجود کرونا

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه کرونا مانعی برای جابجایی مسافران نبوده و برای کنترل این بیماری باید از درب منزل اقدام شود، از پیشنهاد طرح یکپارچه سازی متروی حومه استقبال کرده و گفت: به شرط دیده شدن منابع مالی و تامین امکانات بسیار طرح مفیدی خواهد بود.
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
آخرین اخبار