کد خبر: ۱۱۵۱۴۱
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
استاندار البرز:
استاندار البرز با اشاره به اینکه وضعیت استان همچنان قرمز است، از تمدید محدودیت‌ها به مدت یک هفته دیگر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عزیزاله شهبازی در حاشیه جلسه ستاد مقابله با کرونا، اظهار کرد: آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: البرز همچنان در وضعیت قرمز شیوه کرونا قرار دارد از این رو محدودیت‌های کرونایی به مدت یک هفته دیگر نیز تمدید شد.

استاندار البرز با قدردانی از مردم استان به دلیل همراهی با مصوبات ستادهای ملی و استانی مقابله با کرونا، گفت: البته آمارها امیدوارکننده است از این رو اگر همراهی‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک استمرار یابد به نتایج بهتری نیز خواهیم رسید.

شهبازی در بخش دیگری با تاکید بر اینکه در ستاد ملی برای ماه محرم و عزاداری‌ها در این ماه نیز مقرراتی وضع شده که تا هفته آینده قطعی، تصویب و ابلاغ خواهد شد، گفت: مسئولان هیئت‌ها و تکایا باید در این زمینه مسؤولیت بپذیرند و در هیئت‌های عزاداری اصول بهداشتی را به جد رعایت کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، استاندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.