کد خبر: ۱۱۵۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴
سازمان مهندسی و عمران شهرتهران با کسب عنوان "عملکرد مطلوب" سال مالی گذشته را پشت سر نهاد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمدرضا عاشق معاون مالی و اداری سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: مجمع عمومی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با حضور اعضای شورای سازمان، اعضای هیات مدیره، مدیرکل امور مجامع و شورای سازمانها و شرکت های شهرداری تهران و با هدف استماع گزارش هیات مدیره و حسابرس در خصوص عملکرد مالی سازمان، بررسی و اتخاذ تصمیم در مورد تراز، صورت مازاد، کسری و تفریغ بودجه منتهی به پایان سال 1398، به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.

به گفته معاون مالی و اداری سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، حسابرس و بازرس قانونی در نشست فوق ضمن ارائه گزارش خود، صورت ها و عملکرد مالی و جریان نقدی سازمان در سال 1398 را از تمام جنبه های با اهمیت، طبق استانداردهای حسابداری، بدون بند حسابرسی و "مطلوب" ارزیابی کرده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.