کد خبر: ۱۱۵۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴
سازمان مهندسی و عمران شهرتهران با کسب عنوان "عملکرد مطلوب" سال مالی گذشته را پشت سر نهاد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمدرضا عاشق معاون مالی و اداری سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: مجمع عمومی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با حضور اعضای شورای سازمان، اعضای هیات مدیره، مدیرکل امور مجامع و شورای سازمانها و شرکت های شهرداری تهران و با هدف استماع گزارش هیات مدیره و حسابرس در خصوص عملکرد مالی سازمان، بررسی و اتخاذ تصمیم در مورد تراز، صورت مازاد، کسری و تفریغ بودجه منتهی به پایان سال 1398، به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.

به گفته معاون مالی و اداری سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، حسابرس و بازرس قانونی در نشست فوق ضمن ارائه گزارش خود، صورت ها و عملکرد مالی و جریان نقدی سازمان در سال 1398 را از تمام جنبه های با اهمیت، طبق استانداردهای حسابداری، بدون بند حسابرسی و "مطلوب" ارزیابی کرده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.