کد خبر: ۱۱۵۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
به منظور تسریع رسیدگی به درخواست شهروندان انجام شد
معاون شهرسازي و معماري منطقه 15 از برگزاري دوره آموزشي به کارشناسان شهرسازی با موضوع نحوه تشكيل پرونده، بازديد و بررسي خلاف درخواست های رسيدگي به تخلفات ساختماني به منظور تسریع رسیدگی به درخواست شهروندان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی صفدری با اعلام این خبر گفت: این دوره های تخصصی به دلیل تفويض مسئوليت ارسال تخلفات ساختماني به كميسيون ماده صد توسط اداره شهرسازي نواحي 123 گانه شهر تهران با هدف ايجاد وحدت رويه، بررسي دقيق تخلفات و ارتقای كيفيت آرا صادره از كميسيون هاي  ماده صد برگزار می شود.

او اضافه کرد: در این راستا چهار دوره آموزشي ویژه مديران شهرسازي نواحي و كارشناسان مربوطه به منظور تسریع رسيدگي به درخواست هاي مردمي از طريق سامانه هاي 137 و 1888 تدارک دیده شد که تاکنون سه دوره آموزش برپا شده است.

معاون شهرسازي و معماري منطقه در ادامه از هوشمندسازی اقدامات حریم بان و شهربان در منطقه خبر داد و گفت: نيروهاي شهربان و حريم بان در خط مقدم حفظ و صيانت از حقوق شهر با كنترل و جلوگيري از ساخت و سازهاي بي رويه و غير مجاز فعالیت می کنند.

او با اشاره به اینکه اخلاق مداري اساس كار نيروهاي شهربان و حريم بان است افزود:  تجهيز نيروها به وسايل روزآمد در دستور كار اين معاونت است. 
صفدري در پایان گفت: نيروهاي شهربان و حريم بان بايد هوشمندي، تعهد به ضوابط و مقررات و اعتماد و احترام به مردم را در راس كارقرار دهند تا با صيانت از شهر بستر ساز امنيتي پايدار باشيم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.