کد خبر: ۱۱۵۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
به منظور تسریع رسیدگی به درخواست شهروندان انجام شد
معاون شهرسازي و معماري منطقه 15 از برگزاري دوره آموزشي به کارشناسان شهرسازی با موضوع نحوه تشكيل پرونده، بازديد و بررسي خلاف درخواست های رسيدگي به تخلفات ساختماني به منظور تسریع رسیدگی به درخواست شهروندان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی صفدری با اعلام این خبر گفت: این دوره های تخصصی به دلیل تفويض مسئوليت ارسال تخلفات ساختماني به كميسيون ماده صد توسط اداره شهرسازي نواحي 123 گانه شهر تهران با هدف ايجاد وحدت رويه، بررسي دقيق تخلفات و ارتقای كيفيت آرا صادره از كميسيون هاي  ماده صد برگزار می شود.

او اضافه کرد: در این راستا چهار دوره آموزشي ویژه مديران شهرسازي نواحي و كارشناسان مربوطه به منظور تسریع رسيدگي به درخواست هاي مردمي از طريق سامانه هاي 137 و 1888 تدارک دیده شد که تاکنون سه دوره آموزش برپا شده است.

معاون شهرسازي و معماري منطقه در ادامه از هوشمندسازی اقدامات حریم بان و شهربان در منطقه خبر داد و گفت: نيروهاي شهربان و حريم بان در خط مقدم حفظ و صيانت از حقوق شهر با كنترل و جلوگيري از ساخت و سازهاي بي رويه و غير مجاز فعالیت می کنند.

او با اشاره به اینکه اخلاق مداري اساس كار نيروهاي شهربان و حريم بان است افزود:  تجهيز نيروها به وسايل روزآمد در دستور كار اين معاونت است. 
صفدري در پایان گفت: نيروهاي شهربان و حريم بان بايد هوشمندي، تعهد به ضوابط و مقررات و اعتماد و احترام به مردم را در راس كارقرار دهند تا با صيانت از شهر بستر ساز امنيتي پايدار باشيم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.