کد خبر: ۱۱۵۱۳۰
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
کنگره فدراسیون بین‌المللی اسکی به دلیل گسترش ویروس کرونا برای دومین مرتبه لغو و به سال ۲۰۲۱ موکول شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،این تغییر با توجه به هشدار کمیته پزشکی فدراسیون بین‌المللی در افزایش سرعت شیوع ویروس کرونا و به‌دلیل محدودیت‌های مسافرتی بوده است.  بر این اساس زمان و مکان کنگره فدراسیون بین‌المللی اسکی از مهر ماه امسال به خرداد سال آینده و از زوریخ سوییس به پورتوروژ در اسلوونی تغییر یافت.

همچنین جلسه حضوری کمیته فنی فدراسیون بین‌المللی اسکی لغو و به صورت مجازی در شهریور ماه امسال برگزار خواهد شد.  نشست شورای فدراسیون بین‌المللی اسکی هم ۱۲ مهرماه  به صورت مجازی برگزار خواهد شد تا در خصوص تعیین میزبانان مسابقات جهانی آلپاین و صحرانوردی در سال ۲۰۲۵ تصمیم‌گیری کنند.

کنگره فدراسیون بین‌المللی اسکی پیش‌تر قرار بود ۲۸ اردیبهشت تا سوم خردادماه امسال به میزبانی رویال‌کلیف تایلند برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد. یکی از برنامه‌های این کنگره انتخابات ریاست و شورای این فدراسیون است تا پس از ۲۲ سال جانشین «جیان فرانکو کاسپر» رییس کنونی فدراسیون بین‌المللی مشخص شود.

کاسپرکه تمایل خود را برای کناره‌گیری از ریاست اعلام کرده بود و جانشین وی در نشست سال آینده این فدراسیون مشخص خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.