کد خبر: ۱۱۵۱۲۹
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
ملی‌پوش والیبال ایران گفت: من یک جنگجو هستم و تا آخرین نفس برای رسیدن به اهدافم و پیروزی تلاش خواهم کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سایت فدراسیون جهانی والیبال، FIVB با انتشار مطلبی به تمجید از علی‌اصغر مجرد، مدافع وسط جوان تیم ملی والیبال ایران پرداخته است که در زیر به آن اشاره می‌کنیم.

والیبالیست ایرانی کرونا را شکست داد

درخشش مجرد در تیم ملی والیبال ایران از سال 2019 آغاز شد و او حالا می‌خواهد در تیم ملی کشورش تاثیرگذارتر باشد. او سال گذشته به عنوان سفیر مدرسه سازی وزارت آموزش و پرورش انتخاب شد. مراسم معارفه او در بجنورد توسط وزیر وزیر آموزش و پرورش ایران صورت گرفت.

ملی‌پوش 22 ساله والیبال ایران گفت: نخستین تورنمنت رسمی من با لباس تیم ایران در مسابقات نوجوانان زیر 19 آسیا در سال 2014 و در سریلانکا بود. من در آن رقابت‌ها به عنوان بهترین مدافع روی تور انتخاب شدم و از این زمان بود که پیشرفت زیادی در بازی من حاصل شد.

وی ادامه داد: من در سال 2017 در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی شرکت کردم. بازی نیمه نهایی این بازی‌ها را هرگز فراموش نمی‌کنم چون ما در ست پنجم بازی مقابل ترکیه 8 بر 2 عقب بودیم ولی در نهایت 20 بر 18 برنده شدیم و به فینال رسیدیم.

مجرد اظهار داشت: بزرگ‌ترین دستاوردهای ورزشی من با تیم ملی بزرگسالان و زمانی بود که قهرمان آسیا شدیم و پس از آن به مرحله نهایی لیگ ملت‌های 2019 رسیدیم.

وی تصریح کرد: من والیبال را از 13 سالگی شروع کردم و پدرم، بزرگ‌ترین مشوق من بود. بهترین الگوی من هم سعید معروف است چون او کاپیتان خوبی است. معروف بازیکنان جوان تیم را به گوشزد کردن نقاط ضعف‌شان، راهنمایی می‌کند. من همیشه از بازی با او لذت می‌برم.

مجرد در پایان گفت: من یک جنگجو هستم و تا آخرین نفس برای رسیدن به اهدافم و پیروزی تلاش خواهم کرد. من معتقدم اگر کسی ذهنیت پیروزی نداشته باشد، پیروز نخواهد شد ولی اگر به خودمان و تیم‌مان ایمان داشته باشیم، تلاش‌های ما به موفقیت ختم خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .
تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

تکاپوی محتکران مسکن برای فروش

یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه بخش مسکن در حالت بلاتکلیفی قرار دارد گفت: کسانی که به شکل گسترده اقدام به خریداری و احتکار آپارتمان کرده بودند به تکاپو افتاده اند تا واحدها را به فروش برسانند.