کد خبر: ۱۱۵۱۲۵
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: فردا (یکشنبه)، ثبت نام آزمون استخدامی نیروهای قرارداد کار معین دانشگاه‌‌های علوم پزشکی کشور آغاز می‌‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سیدکامل تقوی‌نژاد، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: فردا (یکشنبه)، ثبتنام آزمون استخدامی نیروهای قرارداد کار معین دانشگاه‌‌های علوم پزشکی کشور از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir آغاز می‌‌شود.

وی افزود: با توجه به شرایط کشور از نظر شیوع ویروس کرونا، فعلاً روز جمعه 14 شهریور ماه برای برگزاری آزمون به صورت متمرکز در کشور در نظر گرفته شده است.

تقوی‌نژاد با بیان اینکه بیش از 2 هزار و 200 نفر در این آزمون جذب و به کارگیری می‌‌شوند، یادآور شد: رشته‌‌های مورد نیاز شامل پزشک متخصص و عمومی، گروه پرستاری، فوریت‌‌های پزشکی، ماما، مشاغل بهداشتی، مشاغل درمانی و همچنین رشته شغل‌‌های اداری، مالی، آموزشی و فرهنگی هستند.

وی یادآور شد: مراحل تخصیص مجوز استخدامی پیمانی به تعداد 3 هزار نفر، از افراد دارای حد نصاب آزمون 30 آبان 98 نیز در حال انجام است و به زودی اسامی پذیرفته شدگان اعلام می‌‌شود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.