کد خبر: ۱۱۵۱۱۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵
سخنگوی سازمان آتش نشانی خبر داد
ملکی درباره جزئیات حادثه آتش سوزی ساختمان اداری متعلق به موزه ملک توضیحاتی داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد: در ساعت ۱۰:۳۴ صبح امروز (شنبه ۱۱ مرداد ماه) یک مورد مشاهده دود در ساختمان اداری متعلق به موزه در خیابان امام خمینی(ره)، داخل محوطه باغ ملی_موزه ملک به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه بلافاصله ۲ ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند، افزود: در طبقه اول یک ساختمان اداری متعلق به موزه، اتصالی سیم برقی در یکی از اتاق‌ها رخ داده بود.

او با اشاره به اینکه پیش از رسیدن آتش نشانان آژیر‌ها به واسطه سیستم اعلام حریق مناسب به صدا درآمدند، گفت: آتش نشانان ظرف مدت چند دقیقه همان مقدار دود و اتصالی را رفع کردند.

ملکی بیان کرد: خوشبختانه هیچ مورد خسارتی شدیدی وجود نداشت و محل به عوامل و مسئولان موزه تحویل داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: تا لحضاتی دیگر آتش نشانان محل را ترک می‌کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.