کد خبر: ۱۱۵۰۸۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
معاون علوم پزشکی شیراز:
معاون علوم پزشکی شیراز گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ نفر دیگر در استان فارس به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، دکتر عبدالرسول همتی در جمع خبرنگاران با اشاره آخرین وضعیت کروناویروس در فارس، از بررسی ۲۱۵ هزار و ۴۰۴ آزمایش در آزمایشگاه‌های تشخیصی استان از ابتدای شیوع بیماری کووید ۱۹ خبر داد و افزود: تاکنون ابتلای قطعی ۳۲ هزار و ۸۱۰ بیمار در فارس به اثبات رسیده است.

وی با ابراز تأسف جان باختن ۱۹ هم استانی در ۲۴ ساعت گذشته اعلام کرد: جمع جانباختگان بیماری کووید ۱۹ در فارس از ابتدای شیوع تا امروز به ۵۰۷ نفر رسیده است.

او اضافه کرد: تاکنون ۲۸ هزار و ۵۷۰ نفر نیز با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها مرخص یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

معاون بهداشت دانشگاه ادامه داد: امروز و بر اساس آخرین آمارها، هزار و ۵۷ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد ۱۰۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه، خدمات درمانی دریافت می‌کنند.

دکتر همتی از مردم خواست با حساسیت و دقت مضاعف در رعایت و اجرای پروتکل‌های بهداشتی، همکاری بیشتری با مدافعان سلامت داشته باشند تا شاهد کاهش موارد بستری و مرگ در بیمارستان‌ها باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.