کد خبر: ۱۱۵۰۸۳
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
به جز کاشان و آران و بیدگل؛
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: با اضافه شدن آمار شبانه روز گذشته تعداد مبتلایان به کرونا در اصفهان به ۸۳۸ نفر رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به افزایش بیماران مبتلا به کرونا در استان اصفهان به غیر از کاشان و آران و بیدگل اظهار کرد: تاکنون ۸۳۸ نفر بیمار مبتلا به کرونا در استان اصفهان به جز آران و بیدگل داشتیم.

وی افزود: تعداد موارد دارای علامت و بستری شده در شبانه روز گذشته ۱۴۰ مورد گزارش شده است و در همین زمان تعداد ۱۲۱ نفر هم از بیمارستانها مرخص شدند که باید دوران نقاهت خود را در منزل سپری کنند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تاکید کرد: از میان بیماران بستری کنونی حال ۱۵۱ نفر وخیم است و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان اصفهان بستری هستند.

وی با هشدار برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله فیزیکی در جامعه گفت: وضعیت اصفهان در مواجهه با ویروس کووید ۱۹ به هیچ وجه مناسب نیست و در روزهای گذشته از وضعیت زرد به قرمز تغییر کرده است.

نجیمی افزود: میزان موارد حاد ابتلاء به کرونا در استان اصفهان شتاب گرفته و بر این اساس لازم است شهروندان در مواقع غیرضروری از منزل خارج نشوند و نسبت به استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی اهتمام ورزند تا زمانی که از بحران این بیماری به لطف پروردگار عبور کنیم.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.