کد خبر: ۱۱۵۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
در روز عید قربان انجام شد
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: با اقدامات موثری که صورت گرفت شاهد کاهش چشمگیر عرضه غیرمجاز و ذبح غیر بهداشتی دام در سطح شهر بودیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا صحراگرد اظهار داشت: در راستای حفظ بهداشت محیطی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و انتقال بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان در روز عید قربان، سفارش دام به صورت غیرحضوری انجام شد و از هرگونه عرضه غیرمجاز و ذبح غیر بهداشتی دام در محدوده‌ی شهری جلوگیری به عمل آمد.
وی ادامه داد: با توجه به تشدید فعالیت‌های گشت زنی اکیپ‌های انضباط شهری در سطح شهر پس از توصیه‌های لازم به واحد‌های متخلف تعداد ۲۸۷۷ راس دام توسط خود صاحبان دام جمع آوری گردید، تعداد ۸۸ راس دام جمع آوری و به کشتارگاه انتقال داده شد، همچنین تعداد ۱۴ ذبح غیربهداشتی و ۱۱۴ مورد پوست و احشام دام جمع آوری پس از بررسی‌های لازم به نماینده دامپزشکی تحویل گردید.
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد تاکید کرد: با تلاش نیروهای خدمات شهری و همکاری سایر نهادها امسال شاهد کاهش چشمگیر عرضه غیرمجاز و ذبح غیربهداشتی دام در سطح شهر بودیم و مطابق سنوات گذشته سنت حسنه قربانی با بهترین شکل و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار گردید. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.