کد خبر: ۱۱۵۰۵۹
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
مدیرکل کمیته امداد ایلام خبر داد
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از ذبح بیش از ۴۱۰ راس دام قربانی مردم نیکوکار این استان برای توزیع در بین مددجویان و نیازمندان این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قنبر موسی نژاد در قربانگاه کمیته امداد دره شهر در گفتگو با تعدادی از خبرنگاران گفت: این تعداد دام با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی پس از ذبح و بسته بندی در حال توزیع در بین نیازمندان است.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام همچنین از تدارک ۵۲ پایگاه برای جمع آوری نذورات قربانی مردم نیکوکار این استان در روز عید سعید قربان خبر داد.

موسی نژاد افزود: این پایگاه‌های شامل دفاتر کمیته امداد در ۱۵ نقطه استان و ۳۷ مرکز نیکوکاری بوده که در روز عید سعید قربان آماده دریافت نذورات مردم این استان هستند.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۲۵ میلیارد ریال نذورات قربانی در این استان جمع آوری شده است، اظهار داشت: امسال که انتظار می‌رود در سال جاری به ۳۲ میلیارد ریال افزایش یابد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.