کد خبر: ۱۱۵۰۵۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج:
رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج گفت: قرارداد راه اندازی چهار دفتر تسهیل گری بافت‌های فرسوده منعقد شده که امیدواریم تا دو هفته دیگر آماده شوند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا عاقلی در نشستی با دفاتر تسهیل گری بافت‌های فرسوده با اشاره به اینکه اقدامات در حوزه کالبد این کلان‌شهر بدون تأمین زیرساخت‌ها، مطالعه و احصاء مشکلات اقتصادی و فرهنگی مردم انجام می‌شود، اظهار کرد: باید از طریق دفاتر تسهیل گری به این موارد بپردازیم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته پنج دفتر تسهیل گری بافت‌های فرسوده در کرج ایجاد شده است، افزود: قرارداد راه اندازی چهار دفتر دیگر نیز منعقد شده و امیدواریم تا پانزده روز دیگر این دفاتر آماده شود.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج گفت: ۸۰۰ میلیون تومان کمک بلاعوض بابت رسیدگی به خط چهار حصار کرج از شرکت بازآفرینی شهری دریافت کرده ایم، آسفالت مورد نیاز معابر آنجا نیز توسط سازمان عمران تأمین می‌شود.

عاقلی با اشاره به اینکه اردیبهشت ماه امسال ۴۰۰ میلیون تومان نیز قیر رایگان دریافت کرده ایم، بیان کرد: در قالب پروژه‌های پیشگام، یک پروژه ۱۴۷ واحدی را در محله آق تپه داریم که اکنون در مرحله قرارداد است، دیگر پروژه پیشگام بالغ بر ۷۸ واحد در محله آسیاب برجی است.

به گفته وی سال گذشته در محله سهرابیه در قالب اعتبار ۷۰۰ میلیون تومانی اقدامات بهسازی اجرایی شده است.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج با اشاره به اینکه زیرگذر ولیعصر در آق تپه تا سه هفته دیگر به بهره برداری می‌رسد، افزود: اکنون کار آسفالت آن در حال انجام است.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

دانشمند هسته‌ای کشورمان به شهادت رسید

محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان عصر امروز مورد سوءقصد قرار گرفت و به شهادت رسید.
هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

هشدار به مالکان گودهای رها شده/ تهران شهر دارا و ندارها

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران ضمن هشدار به مالکان گودهای رها شده، گفت: شهر تهران به شهر داراها و ندارها تبدیل شده است و پروژه های کوچک مقیاس برای برهم زدن این روند ناخوشایند است .