کد خبر: ۱۱۴۹۹۵
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
در دیدار استاندار یزد با وزیر نیرو، درخصوص پروژه های توسعه در حوزه آب و برق استان مذاکراتی انجام شد و اردکانیان در این رابطه قول مساعد داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدعلی طالبی استاندار یزد در دیدار با رضا اردکانیان وزیر نیرو در خصوص تأمین اعتبار پروژه‌های ملی در بخش آب و برق و تخصیص منابع آب مورد نیاز استان برای مصارف شرب، صنعت و کشاورزی در استان گزارشاتی را ارائه داد.

طالبی با اشاره به ظرفیت اندک منابع آبی در استان و طرح‌های توسعه‌ای در دست اجرا، اظهار کرد: انتظار می‌رود بخشی از صرفه‌جویی حاصل از اجرای طرح تعادل بخشی، به نیازهای اولویت دار استان تخصیص یابد.

وزیر نیرو نیز در این نشست با تقدیر از مردم استان یزد در رابطه با مدیریت مصرف در رابطه با پیگیری درخواست‌های استان قول مساعد داد.

تبادل نظر پیرامون اولویت‌ها و برنامه‌های ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

وزیر نیرو، وزیر معین دولت در استان یزد برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.
برچسب ها: شهرفردا ، یزد ، اب و برق
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.