کد خبر: ۱۱۴۹۹۳
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
فرمانده انتظامی استان مرکزی تاکید کرد
فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به راه اندازی مرکزکنترل ترافیک درشهرهای اراک،ساوه، دلیجان،خمین ومحلات گفت: سایر شهرستان‌ها باید نسبت به راه‌اندازی این مهم تلاش کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار حسن مفخمی شهرستانی در نشست شورای راهبری تصادفات استان مرکزی در اراک، اظهار کرد: سال گذشته مجموع تصادفات استان مرکزی در ۵۲ هزار و ۳۸۵ فقره بوده که ۷۱ درصد در حوزه درون شهری و بقیه در حوزه برون شهری بوده است.

وی ادامه داد: از مجموع تصادفات استان مرکزی در سال گذشته ۹ درصد فوتی، ۱۶ درصد جرحی و بقیه تصادفات خسارتی بوده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی به تجهیز تمامی خودروهای پلیس راه و راهور استان به سامانه ویژه ناجا، ۱۲۳ واحد ثبت تخلف، تجهیز پلیس راهور استان به ۶۶ دستگاه و پلیس راه استان به ۴۷ دستگاه ثبت تخلفات، تجهیز واحدهای عملیاتی پلیس راه و راهور استان به دوربین، البسه و ساخت مرکز کنترل ترافیک هوشمند از مهمترین اقدامات نیروی انتظامی در استان مرکزی اشاره کرد.

شهرستانی با بیان اینکه مرکز کنترل ترافیک هوشمند استان مرکزی دومین استان پس از استان خراسان رضوی است، عنوان کرد: در حال حاضر مرکز کنترل ترافیک در شهرهای اراک، ساوه، دلیجان، خمین و محلات با اعتبارات استانی راه‌اندازی شده و از دیگر شهرستان‌های نیز انتظار می‌رود نسبت به راه‌اندازی این مهم تلاش کنند چرا که این مهم کاهش تصادفات را به دنبال دارد.

وی افزود: ۱۷ دستگاه خودروی صفر کیلومتر وارد ناوگان پلیس راهور استان شده است. این استان در تردد وسایل نقلیه رتبه چهارم و در تردد وسایل نقلیه سنگین رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

آیا حذف ارز ترجیحی به نفع تولید و صادرات است؟

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان اردبیل حذف ارز ترجیحی چهار هزار و 200 تومانی را به نفع تولید و صادرات دانست و از استقبال بخش خصوصی از این حرکت جهادی دولت خبر داد.
چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

چه عواملی به شکل‌گیری کانون‌های گردو غبار دامن می‌زند؟

بهتر است علاج واقعه را قبل از وقوع کرد و برای کاهش بستر شکل گیری توده‌های گرد و غبار اقدامات بنیادین انجام شود تا از آسیب‌های زیست محیطی جلوگیری شود.
آخرین اخبار