کد خبر: ۱۱۴۵۲۵
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
فرمانده انتظامی استان یزد:
فرمانده انتظامی استان یزد از کشف ۸۵۰ کیلوگرم موادمخدر یزد خبر داد و گفت: پنج قاچاقچی در این زمینه دستگیر شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار عباسعلی بهدانی فرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و دستگیری اعضای باندهای وارد کننده موادمخدر، مأموران پلیس این استان با کار گسترده اطلاعاتی از بارگیری و حرکت قاچاقچیان با محموله‌های مواد افیونی از شرق کشور به سمت این استان مطلع شدند.

وی ادامه داد: مأموران طی ۲۴ ساعت گذشته با تشکیل تیم‌های عملیاتی و کنترل محورهای فرعی و ورودی یزد چهار دستگاه خودرو سواری حامل این مواد را شناسایی و متوقف کردند.

بهدانی فرد با اشاره به دستگیری پنج تن از سوداگران مرگ عنوان کرد: در بازرسی از این خودروها ۸۵۰ کیلو تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان یزد با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شدند، افزود: پلیس استان یزد با تمام توان به مبارزه بی امان خود با سوداگران مرگ ادامه می‌دهد و در این مسیر به هیچ وجه مماشات و چشم پوشی نخواهد داشت.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
واقعه  ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

واقعه ۱۷ شهریور از زبان رهبر انقلاب

قیام مردمی ۱۷ شهریور هرچند در زمان خودش سرنوشت تلخی داشت، اما بروز آن عبرت‌هایی را به ملت ایران داد که رهبر انقلاب بر آن‌ها تأکید دارد و هشدار می‌دهد که جوانان خاطره آن را فراموش نکنند.
52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

52میلیون واحد خون از سال 53 تا کنون اهدا شده است

در حال حاضر به آمار تجمعی 52 میلیون اهدای خون رسیده ایم یعنی از بدو تاسیس سازمان در سال 1353 تا کنون 52 میلیون واحد خون توسط مردم عزیزمان اهدا شده است.