کد خبر: ۱۱۴۴۷۳
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با اشاره به انتقال کامل واحدهای شیمیایی فروشی در محدوده منطقه ۱۲ تهران، گفت: به زودی اقدامات مربوط به پایش فروشندگان مواد شیمیایی برای تعیین تکلیف وضعیت آنها آغاز خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید علی مفاخریان در جلسه خود با اتحادیه شیمیایی فروشان گفت: مطابق با قولی که پیش تر به شهروندان داده بودیم ، باقیمانده واحدهای شیمیایی فروش در محدوده شهر به مجتمع کیمیا منتقل شده اند. فعالیت واحدهای باقی‌مانده در قالب واحد فروش بدون وجود انبار محصولات شیمیایی، از نظر شهرداری بدون اشکال است مگر این که مصادیق مورد نظر شورای تامین استان را در بر بگیرد.

وی با اشاره به اجرای عملیات پایش برای شناسایی و تعیین تکلیف فروشندگان مواد شیمیایی افزود: واحدهایی که پروانه کسب نداشته باشند از طرف اتاق اصناف و اتحادیه  مربوطه  تحت هیچ شرایطی مجاز به ادامه  فعالیت نیستند ولی برخورد با آنها باید به واسطه اتحادیه صورت بگیرد.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، مفاخریان با تاکید بر اینکه فرسودگی بافت منطقه و حجم بالای  تردد شهروندان در بازار باعث می شود که هر حادثه ای آثار جبران ناپذیری به بار بیاورد، گفت: مقصد فروشگاه ها و انبارهایی که منتقل می‌شوند باید توسط متخصصین سازمان آتش نشانی کنترل شود تا از بروز حوادثی چون بیمارستان سینا اطهر  از سوی شیمیایی فروشان جلوگیری شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.