کد خبر: ۱۱۴۴۷۱
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶
فرماندار ویژه آمل:
معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل، گفت، که براثر بارش سیل آسا و جارش شدن سیلاب در بخش کوهستانی لاریجان این شهرستان باعث مرگ یک شهروند و مفقود شدن یک نفر دیگر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید جعفر رسولی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به بارش سیل آسا در شهرستان اظهار داشت: سرنشینان یک دستگاه خودرو عبوری در مسیر جاده کوهستانی منطقه نمارستاق به هنگام وقوع سیل، دچار سانحه شدند که یکی از سرنشینان آنکه راننده بوده، متأسفانه جان باخت.

وی اضافه کرد، که جنازه این فرد توسط عوامل هلال احمر درمسیر پایین دست وقوع سیلاب پیدا ودرحال انتقال به سردخانه سازمان آرامستان شهرداری آمل هست.

فرماندارآمل اضافه کرد، که متأسفانه یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ نیز دربراثر این سیل دچار سانحه شدند که تلاش‌های برای پیدا کردن سرنشین یا سرنشینان آن همچنان ادامه دارد.

وی، وقوع بارش باران سیل آسا با این حجم از شدت آن را در منطقه نمارستان بی سابقه دانست واضافه کرد، که به چندین سردهنه زراعی و باغی این منطقه نیز خسارت جدی وارد شد.

فرماندارآمل درعین حال اضافه کرد، که آب شرب اهالی منطقه وصل هست وهمچنین عوامل راهداری با تجهیزات خودرویی برای عادی کردن شرایط درمنطقه حضور دارند.

جاده ارتباطی نشل به انداوار همچنان مسدود

رسولی همچنین به ادامه تلاش‌های عوامل راهداری برای بازگشایی جاده ارتباطی روستاهای واقع در مسیر کوهستانی " نشل به اندوار" در منطقه بالادست بخش امامزاده عبدالله اشاره کرد وگفت: براثر بارش شدید باران راه ارتباطی روستاهای این منطقه به مرکز شهرقطع شده، اما تلاش‌های عوامل راهداری برای بازگشایی وپاکسازی مسیر جاده اصلی از سنگ‌های کوهی ادامه دارد.

وی ابرازامیدواری کرد که حداقل تا پیش از ظهر روز پنجشنبه جاده ارتباطی این منطقه بازگشایی شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.