کد خبر: ۱۱۴۴۶۶
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
تا هفته دولت سال جاری؛
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) خراسان جنوبی از افتتاح دو هزار واحد مسکن محرومین کمیته امداد امام (ره) در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا سلم آبادی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به طرح احداث ۱۰ هزار مسکن محرومین بیان کرد: از این تعداد احداث پنج هزار واحد در تعهد اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان است.

وی با بیان اینکه تاکنون دو هزار و ۵۰۰ واحد مسکن به بهره برداری رسیده است، اظهار کرد: دو هزار واحد جدید هم تا هفته دولت افتتاح می شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی اظهار کرد: ۵۰۰ واحد باقی مانده مسکن شهری بوده که مراحل اخذ پروانه و انتخاب پیمانکار برای تعدادی از آنها در دست اقدام است.

سلم آبادی بیان کرد: تلاش امداد بر این متمرکز شده که تا پایان شهریور ماه منازل مسکونی روستایی به طور کامل به مددجویان تحویل داده شود.

وی با اشاره به تسهیلات پرداختی بیان کرد: به ازای هر واحد روستایی ۱۵ میلیون تومان قرض الحسنه پرداخت و برای هر واحد شهری ۳۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

بنا به گفته سلم آبادی همچنین به ازای هر واحد روستایی و شهری مبلغ ۳۰ میلیون تومان بلاعوض پرداخت شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.