کد خبر: ۱۱۴۴۶۵
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی گفت: هزار و ۱۰۰ پروژه در دست اجرا بوده که با شروع فصل سرما، سیستم های گرمایشی ناایمن در سطح مدارس حذف می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمود چاوشان در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به وضعیت فضاهای آموزشی خراسان جنوبی بیان کرد: در حال حاضر ۴۷ درصد کلاس های درس نیازمند مقاوم سازی هستند.

وی با بیان اینکه ۱۲ درصد کلاس ها نیاز به تخریب و بازسازی دارند، افزود: همچنین ۴۱ درصد کلاس های درس از استحکام کافی برخوردار هستند.

چاوشان بیان کرد: سرانه فضای آموزشی موجود در خراسان جنوبی ۷.۲۳ متر مربع بوده که نسبت به میانگین سرانه کشوری بالاتر است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی اظهار کرد: طی سال گذشته هزار و ۲۸۳ کلاس درس مجهز به سیستم گرمایش مرکزی شده اند.

وی ادامه داد: بالغ بر هزار و ۱۰۰ پروژه در دست اجرا بوده که با شروع فصل سرما، سیستم های گرمایشی نا ایمن در سطح مدارس حذف شده و به صورت کامل استاندارد سازی می شود.

چاوشان با بیان اینکه در حال حاضر سه نوع سیستم گرمایشی مرکزی در مدارس استفاده می شود، گفت: در برخی کلاس ها از سیستم گرمایش حرارت مرکزی، در مدارس یک کلاسه از سیستم گرمایش تابشی و در برخی مناطق از سیستم گرمایش و سرمایشی سرخود استفاده می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.