کد خبر: ۱۱۴۴۳۰
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
مدیرکل بهزیستی استان زنجان:
مدیرکل بهزیستی استان زنجان، گفت: با همکاری دادگستری و شهرداری زنجان ۳۰۰ معتاد متجاهر در استان جمع آوری شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد محمدی قیداری در مراسم افتتاح پروژه‌های بهزیستی شهرستان‌های طارم و خدابنده در محل استانداری زنجان، گفت: همزمان با هفته بهزیستی ۱۳ طرح اشتغالزایی مددجویان بهزیستی این استان با اعتبار ۶۵۰ میلیون تومان افتتاح شد.

وی اظهار کرد: این استان بیش از ۲۱ هزار معلول ثبت شده دارد و در این میان بهزیستی به توانمند کردن معلول تاکید جدی دارد.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان، گفت: رونمایی از سامانه الکترونیکی مجوزهای سازمان بهزیستی از دیگر طرح‌های بهزیستی استان است.

محمدی قیداری تاکید کرد: طی پنج سال گذشته بیش از مسکن دو هزارو ۵۰۰ واحد مسکونی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی این استان واگذارشده است.

وی با بیان اینکه بهزیستی استان از بیش از ۸۰ هزار مددجو حمایت می‌کند، ابراز کرد: از این تعداد ۱۸ هزار و ۴۳۶ مستمری‌بگیر از خدمات بهزیستی استفاده می‌کنند.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان، افزود: با همکاری دادگستری و شهرداری زنجان ۳۰۰ معتاد متجاهر در استان جمع آوری شده و ۲۴ مرکز اعتیاد در استان فعال است.

محمدی قیداری افزود: طی سال گذشته ۸۸ واحد مسکونی به افراد تحت پوشش واجد شرایط واگذار شد که برای ساخت این واحدها ۸۸۴ میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت و میزان معافیت‌های اعمال شده برای انشعابات آب، برق، گاز، صدور پروانه و عوارض شهرداری نیز معادل ۳۵۲ میلیون تومان بوده است.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، بهزیستی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.