کد خبر: ۱۱۴۴۲۴
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
سرپرست شهرداری منطقه 8 مشهد خبر داد
سرپرست شهرداری منطقه 8 مشهد ازکاشت 90 هزار بوته گل در بوستان بزرگ کوهسنگی با هدف توسعه و افزایش کمی و کیفی فضاهای سبز عمومی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امید رضا رحمانیان با اعلام خبر کاشت 90 هزار بوته گل تابستانه در بوستان کوهسنگی بیان داشت : با هدف تغییر نوع گونه های گیاهی متناسب بازه زمانی تابستان و در راستای ایجاد نشاط و شادابی شهروندان، و کاهش آلودگی هوا در سطح منطقه این اقدام صورت میپذیرد .
وی در ادامه خاطر نشان ساخت : 90 هزار بوته گل با هدف زیباسازی بصری و ایجاد محیطی مناسب و زیبا وایجاد نشاط و سرزندگی در بین شهروندان در بوستان کوهسنگی کاشته شده است .
سرپرست شهرداری منطقه هشت اضافه کرد: رویکرد مدیریت شهری نگهداشت فضای سبز، با هدف زیباسازی بصری و با هدف ایجاد محیطی مناسب و زیبا وایجاد نشاط و سرزندگی در بین شهروندان میباشد تا گام موثری در راستای افزایش سطح رضایتمندی، خدمت‌رسانی و رفاه حال شهروندان و زائران باشد .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.