کد خبر: ۱۱۴۴۲۲
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد خبر داد
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد از پایان پروژه احداث پل عابرپیاده انتهای بزرگراه سردار شهید سلیمانی مقابل پایانه عوارضی مشهد-باغچه به طول ۱۱۸ متر خبر داد .
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مسعود رضوی با اشاره به این که ضرورت احداث گذرگاه عابر پیاده در محورهای پرتردد و شلوغ سطح شهر همواره مورد توجه شهرداری بوده است گفت: لذا بر اساس اعلام کارشناسی سازمان ترافیک و اولویت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی نسبت به ساخت گذرگاه عابرپیاده اقدام شد.
وی افزود: با توجه به تردد زیاد عابرین پیاده و دانش آموزان از عرض انتهای بزرگراه سردار شهید سلیمانی مقابل پایانه مشهد_باغچه و وجود مرکز آموزش جهاد کشاورزی استان و حجم بار ترافیکی خودروها در پایانه یاد شده، اجرای احداث پل عابر پیاده از ابتدای اردیبهشت ماه سال‌جاری در دستور کار سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراوردهای کشاورزی قرار گرفت.
رضوی با اشاره به اعتبار ۱۳ میلیارد ریالی احداث این پروژه ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا کنون، تعداد 5 پل عابرپیاده مکانیزه واقع در بزرگراه شهید بابانظر 72، مفتح شرقی 3، رسالت شمالی 64 ، بزرگراه آزادی مقابل مجتمع لاله و بولوار شهید قرنی به بهره برداری رسیده که با اتمام گذرگاه عابر پیاده مذکور به 6دستگاه پل عابر پیاده رسیده است و بر اساس زمانبندی پیش بینی شده نسبت به مکانیزاسیون پل های عابرپیاده جدید اقدام خواهد شد . 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.