کد خبر: ۱۱۴۳۷۸
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴
مراسم افتتاح و کلنگ زنی اولین پروژه پیشتاز تجمیعی و طرح‌های بهسازی کوچک مقیاس مشارکتی با حضور مدیران ارشد شهرداری تهران، اعضای شورای شهر و شهردار منطقه ۱۳، صبح امروز دوشنبه ، ۲۳ تیرماه در بافت فرسوده واقع در ناحیه یک این منطقه برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،طی این مراسم که با حضور دکتر عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، زهرا نژاد بهرام عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ برگزار شد، کلنگ اولین  پروژه پیشتاز تجمیعی ۱۵ پلاک به زمین زده شد و بدین ترتیب، عملیات اجرای آن رسما آغاز شد.

همچنین، پروژه‌های بهسازی خرد مقیاس مشارکتی شامل پاتوقهای قنات، عابدینی و کوچه حلیمی جمعا به مساحت ٧۴٠ متر مربع با کاربری فضای سبز و تفریحی، زیباسازی  ـ هویت آفرینی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

طرح فضای جمعی زاهد گیلانی نیز به مساحت ۴۵٠ متر مربع با کاربری فضای سبز و تفریحی از دیگر پروژه‌های افتتاحی منطقه۱۳ بود.

همچنین، با توجه به اجرای  پروژه‌های جداره سازی و رنگ در شهر با مشارکت شهروندان در بافت فرسوده این منطقه، مدیران حاضر در مراسم بازدیدی نیز از این طرحها داشتند که مورد  مورد توجه و استقبال آنها قرار گرفت.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.