کد خبر: ۱۱۴۳۴۳
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
معاون عمران شهری شهرداری اصفهان خبر داد
معاون عمران شهری شهرداری اصفهان گفت: سال گذشته با صرف ۲۰۵ هزار تن آسفالت، مساحتی معادل یک میلیون و ۴۴۰ هزار مترمربع از معابر اصلی و فرعی شهر آسفالت شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ایرج مظفر در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: یکی از اقدامات مهم شهرداری ایجاد زیرساخت مناسب برای حمل و نقل شهری است که در این راستا سال گذشته با صرف ۲۰۵ هزار تن آسفالت، مساحتی معادل یک میلیون و ۴۴۰ هزار مترمربع از معابر اصلی و فرعی شهر آسفالت شده است.

وی افزود: این عملیات شامل روکش آسفالت خیابان‌های جدید نظیر معابر پروژه‌های فرزانگان و آفتاب و همچنین اصلاح روکش‌های معابر قدیمی شهر است.

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان این سطح عملیات بیش از دو برابر مدت مشابه در سال گذشته بوده است، تصریح کرد: در سال ۹۷، ششصد هزار مترمربع در اصفهان عملیات روکش آسفالت انجام شده بود.


برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.